Partner Acrobatics Turkey

Temel Öğretmenlik Eğitimi

DETAILS

Başlangıç:
07 Haziran 2024
Bitiş:
17 Haziran 2024
Etkinlik Katogorisi:
Teacher Training
 (Eğitmenlik Eğitimi)
Website:
         partneracrobatics.com
Partner Acrobatics Turkey

MEKAN

TÜRKİYE
ŞİRİNCE,İZMİR
Stoa Şirince
stoasirince.org
 

ORGANİZATÖR

Partner Acrobatics and AcroYoga Antalya
PARTNER ACROBATİCS TURKEY EĞİTMENLİK EĞİTİMİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!
Gün
Saat
Dakika
Saniye
SOSYAL MEDYADA PARTNER ACROBATİCS

German Suarez

Germán Suárez, 2016’dan bu yana dersler, atölye çalışmaları ve yoğun çalışmalar veren ortak akrobasi öğretmenidir.

Solar/akrobasi, özellikle kırbaç, whops, icarian oyunları ve ayakta akrobatik konularda uzmanlaşmıştır.

Bağlılığı ve sürekli uygulaması sayesinde kısa sürede hem Arjantin’de hem de dünya çapında tanınan bir öğretmen haline geldi.

Son 3 yıldır PartnerAcrobatics.com ile öğretmen eğitimleri üzerine ders veriyor ve öğretmenlik tutkusunu paylaşmayı seviyor.

2019’da German, Sol Robles ve Rodrigo Alvarellos ile birlikte AcroRevolcuion solar’ı (ileri düzey akrobasi yoğun) yarattı.

Germán, akronun insanların yaşadığımız sihirle bağlantı kurmasına yardımcı olan bir ilaç olduğuna inanıyor!

Emily Baxter

Emily Baxter, PartnerAcrobatics.com’un kurucu ortağıdır ve dünya çapında öğretmen eğitimleri, yoğun eğitimler ve atölye çalışmaları yürütmektedir.

Kanada’da doğan ve son on yıldır göçebe olan Emily mutlu bir şekilde seyahat ediyor, öğretiyor, öğreniyor, gülüyor ve oynuyor. Acro’nun yanı sıra çeşitli Yoga Öğretmeni Eğitimlerinde gevşek hat inzivaları ve anatomi dersleri veriyor.

 

Postür terapisti olarak eğitim gören Emily aynı zamanda düzeltici egzersizler ve fonksiyonel hareketlerle de çalışıyor.

Emily’nin her zaman hareket ve vücut farkındalığına tutkusu vardı. Bu, anatomi konusundaki güçlü geçmişiyle birleştiğinde öğretilerinde açık, kesin ve düşünceli talimatlar olarak ortaya çıkıyor.

Hiç bitmeyen enerjisi ve işbirlikçiliğiyle tanınıyor

Fer Lucino

Fer Lucino, Arjantin’de doğmuş bir göçebedir.

Birkaç yıldır bu disiplini dünyanın farklı yerlerinde öğretiyor ve paylaşıyor. İcarianları ve özellikle de tüm Food to Food numaralarını seviyor.

Acroyoga’nın sadece bir uygulamadan öte, minder üzerinde öğrenilenlerin günlük hayata taşındığı bir yaşam tarzı olduğuna inanıyor.

Denizi, dalgaları, ekstrem sporların adrenalinini çok seviyor ve nesneleri çenesiyle dengeleyebilme yeteneği var.

Sol Robles

Hatırlayabildiğim kadarıyla harekete karşı bir hayranlığım var. Her zaman bir şeye tırmanıyordum. Ve böylece hareket halindeki bedenimin arayışı ve bedenimin kendisini ifade ettiği ve uzayda hareket ettiği farklı dilleri araştırma tutkusu başladı.

 

Ben bir akrobatım ve öğretmenim. Hem bilgi hem de deneyimleri, oyunlar aracılığıyla ya da iyi Arjantinli arkadaşlarla güzel bir konuşma yoluyla paylaşmayı ve öğrenmeyi seviyorum. Oyun oynamanın bizi bir araya getiren şey olduğuna ve kendimizi bırakıp başkalarıyla ilişkilerde kendimizi bulabileceğimiz bir yer olduğuna inanıyorum. İnsanları güldürmeyi, insan olduğumu, her zaman düştüğümü, o düşüşten ders alıp gülümseyerek kalkabileceğimi göstermeyi seviyorum.